Nasi partnerzy: Pasmanteria dodatki krawieckie - sklep internetowy

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Zabawa ze Story Cubes

   W poprzednim poście wspominałam o zabawie na blogu, która kreuje się w mojej głowie. Mam nadzieję, że z czasem zyska zainteresowanie, a im większa będzie aktywność czytelników, tym większe szanse na pojawienie się nagród.
   Zabawa polega na snuciu opowieści z kości Stroy Cubes, które losowo (w zestawie po 9 sztuk) będę przedstawiać na blogu. Opowieść (krótszą lub dłuższą) z wykorzystaniem wszystkich 9 kości należy napisać w poście pod postem zabawy. Kolejne zestawy kości opowieści opowieści będą pojawiały się co tydzień w poniedziałek.
   Mam nadzieję, że zabawa się spodoba i znajdą się chętni do snucia różnych historii.

Kości Opowieści #1


3 komentarze :

  1. Pewnego razu przekręcając klucz w stacyjce, instruktora nauki jazdy został użądlony przez pszczołę. Wystrzelił z siedzenia jak strzała i zaczął szukać po wszystkich stronach świata jakiejś maści na złagodzenie użądlenia. Po obiegnięciu całej kuli ziemskiej wrócił żółwim tempem do siebie wściekły jak Zeus ciskający piorunami. I wtedy jak zbawienie, zobaczył aptekę i znów dla niego pojawiła się tęcza.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dawno dawno temu, w kulę ziemską uderzył piorun. Wywołało to przepiękną tęczę. Zwierzęta i owady, w tym żółwie i pszczoły zaczęły przemieszczać się jak szalone w różne strony. Wtem pojawił się na ziemi tajemniczy L (ten z Death Nota) z kluczem. Niestety zanim zdążył co kolwiek zrobić został przebity strzałą.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dawno dawno temu, w kulę ziemską uderzył piorun. Wywołało to przepiękną tęczę. Zwierzęta i owady, w tym żółwie i pszczoły zaczęły przemieszczać się jak szalone w różne strony. Wtem pojawił się na ziemi tajemniczy L (ten z Death Nota) z kluczem. Niestety zanim zdążył co kolwiek zrobić został przebity strzałą.

    OdpowiedzUsuń

Pozostaw ślad po sobie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...